ÖVRIGT / Smycken / Halsband 13073337
nr 1307 3337
Halsband
+ armband, 2 delar, 1950-tal, silver. Vikt: ca 15 g Längd: 59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 februari 2020
kl 19:31:10
17/2 19:26:10
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver